Najlepsza muzyka i dobra zabawa 

512 034 700

Wielkie dzięki, za kawał dobrej roboty. Goście wyszaleli się co do ostatniego. Szczególnie podobały się wszystkim zabawy w waszym wykonaniu – były poprowadzone z dużym zaangażowaniem i pełne żartów na poziome.  Zarówno starsi, jak i młodzi bawili się wyjątkowo dobrze. Jeszcze raz, wielkie dzięki i życzymy Wam powodzenia w dalszych działaniach.
 
Pozdrawiamy

Kasia i Krzysiek 
Dziękujemy pięknie Panom z Weselnego Duetu, którzy z dużą wprawą poprowadzili nasze wesele. Jesteśmy pod wrażeniem waszego poczucia humoru. Wszyscy bawili się przednio! Dziękujemy, za muzykę, dokładnie taką, jaką planowaliśmy. Właśnie wróciliśmy z podróży poślubnej i wracamy do rzeczywistości z satysfakcją, że nasz wielki dzień był tak miły dzięki Wam.

Pozdrawiamy
Hania i Eryk 
Hej, jesteśmy z was bardzo, ale to bardzo zadowoleni. Wszystko poszło zgodnie z planem, nawet w najdrobniejszych szczegółach. Dziękujemy, że tak skrupulatnie czuwaliście nad wszystkim. Będziemy Was polecać znajomym.
 
Pozdrawiamy

Aneta i Mariusz

Witam serdecznie Artur i Łukasz! Przyjemnością było z wami współpracować i organizować nasze wesele! Mimo, że nie mieszkamy w Polsce, nie stanowiło to żadnego problemu, żeby cala organizacja przebiegła sprawnie i bez żadnych komplikacji. Sprostaliście naszym wszelkim oczekiwaniom! My byliśmy zachwyceni, a goście wręcz oczarowani! Wszyscy bez wyjątku powiedzieli, że to najlepsze wesele, w jakim uczestniczyli!! Za to bardzo wielkie DZIEKI! Wesele było polsko-angielskie i główny trick był w tym, żeby wszyscy goście czuli się komfortowo i wszystko rozumieli, szczególnie strona angielska, dla której polskie obyczaje są nieznane. Poradziliście sobie z tym wręcz koncertowo! Wasz poziom j. angielskiego jest tak dobry jak j. polskiego! Wszyscy goście to potwierdzili! Wiem, że miałam wiele pomysłów i szczegółów, które chciałam przedstawić w określony sposób. Zrealizowaliście je wszystkie i dlatego całe wesele przebiegło tak, jak sobie wymarzyłam! Bez wahania będę Was polecać wszystkim, którzy planują wszelkiego typu imprezy! Bądźcie pewni, że jak się nadarzy następna okazja w naszym życiu do zorganizowania przyjęcia to jesteście zatrudnieni! Po prostu widać, że robicie to, co lubicie i robicie to z wielką pasją! Bardzo nam miło było Was poznać! Życzymy samych sukcesów! Pozdrawiamy serdecznie, Ewa & Neil

Panowie – było super! My zadowoleni, goście zadowoleni, dzieciaki zadowolone. Czego więcej chcieć. Nogi od tańczenia bolą nas do dzisiaj. Przeglądaliśmy zdjęcia – pełne są roztańczonych i uśmiechniętych przyjaciół i członków rodzinny, a to chyba najlepsza rekomendacja dla Was.

Pozdrawiamy
Kasia i Artur
Z całego serca polecamy Panów Łukasza i Artura. Widać, że prowadzą wesela nie od dziś i idzie im to naprawdę rewelacyjnie. Potrafią zachęcić ludzi do zabawy i mają sporo nietuzinkowych pomysłów. Bardzo dobrze reagują na bieżąco – spontanicznie strzelając, jak z rękawa, sytuacyjnymi żartami. Niezmiernie się cieszymy, że na nasz ślub wybraliśmy właśnie ich.

Marzena i Irek 
Wszelkie prawa zastrzeżone 2014 © Weselny-Duet.pl
Strony WWW CMS | Pozycjonowanie | Agencja Interaktywna Poznań | Webster-Studio
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.